O svatbě

Svatební obřad

Svatební obřad proběhne na Zámku v Dobřenicích v sobotu 1. června 2013 v 11 hodin. Zámek se nachází uprostřed obce Dobřenice, hned za kostelem.

Zámek Dobřenice

 

Jak se dostanete na zámek

Z Hradce Králové se vydejte po staré silnici na Prahu (směrem na Chlumec nad Cidlinou). Cca po 18km odbočte vlevo na Dobřenice. Silnice Vás dovede přímo ke kostelu, kde odbočíte vpravo přímo na nádvoří zámečku.

Z Prahy jeďtě po dálnici D11 směrem na Hradec Králové. Vyjeďte exitem 76 na Nechanice/Dobřenice/Přelouč. Dále pokračujte na Dobřenice. Po cca 5minutách dojedete ke kostelu, kde odbočíte vlevo přímo na nádvoří zámečku.

 

Pár poznámek k obřadu:

  • Přijeďte nás všichni podpořit :)
  • Za příznivého počasí se obřad bude konat venku
  • Rádi bychom vám i sobě dopřáli ničím nerušený svatební obřad. Focení během obřadu budeme mít zajištěno. Poprosili bychom vás tedy, abyste si s námi celý obřad plnými doušky vychutnali ze svých míst.
  • Budeme rádi, když si před obřadem vypnete své mobilní telefony.
  • Po obřadu proběhne na zámku a v zámeckém parku velké focení. Všichni budeme plnit pokyny našeho dvorního fotografa Martina.

Svatební hostina (pro rodinu)

Svatební oběd pro rodinu a svědky proběhne v Penzionu nad Oboru v Hradci Králové kam se přesuneme přímo ze zámku. Bude se podávat tradiční svatební menu. Ke kávě zakrojíme svatební dort a možná příjde i kouzelník :)

Svatební párty

V 17:00 v Penzionu nad Oborou začne svatební párty. Všechny hosty prosíme o dochvilnost, neboť o chvilku později zahájí novomanželé veselku prvním společným tancem. Jídlo, pití a hudba budou v dostatečné míře zajištěny.

Ubytování v penzionu je možné i pro svatební hosty. Prosím rezervujte si včas na www.penzionnadoborou.cz.

Penzion nad oborou

Pro hradečáky a blízké okolí bude připraven odvoz v jakoukoliv noční či ranní hodinu.

Co s sebou?

Rozhodně dobrou náladu a něco formálního na sebe.

Co radši nechat doma?

Úmysl unést nevěstu – bez debat.

Zábava?

Pokud máte jakýkoliv nápad/překvapení v podobě doprovodného programu, obraťte se na Káťu Šaršonovou.